Poznaj nas bliżej

Expert House

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską specjalizującą się w budownictwie jednorodzinnym. Każda realizowana przez nas inwestycja projektowana jest z myślą o jej przyszłych mieszkańcach, tak aby zapewnić im najwyższy komfort życia.

Wiedząc, że decyzja o zakupie nieruchomości jest jedną z najważniejszych stawiamy sobie za cel aby:

  • nasze domy powstawały w jak najlepszych lokalizacjach,
  • wykonane były z najwyższej jakości materiałów,
  • ich układ był optymalny pod kątem funkcjonalności.

Współpracujemy z wyselekcjonowanymi partnerami, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Indywidualne podejście do klienta

Zależy nam, aby klient czuł się z nami dobrze i bezpiecznie. Dbamy o sprawną komunikację na każdym etapie współpracy. Zapewniamy wgląd do pełnej dokumentacji dotyczącej inwestycji.

Wysoki standard
wykonania

Naszym priorytetem jest dobór odpowiednich materiałów o najwyższej jakości oraz zastosowanie ciekawych rozwiązań architektonicznych.

Przyjazne rozwiązania architektoniczne

Stawiamy na nowoczesne projekty domów o funkcjonalnych układach, w lokalizacjach, które gwarantują komfortowe miejsca do życia.

POLECAJĄ NAS

„Współpraca od samego początku przebiegała bardzo sprawnie i bez problemów. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Inwestycja oddana w terminie. Na duży plus wysoki standard otoczenia budynku. Śmiało polecam.”

Karol Mateja

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Ogólne wrażenia więcej niż dobre. Bardzo wysoka jakość. Na plus sprawny kontakt i umiejętność wysłuchania potrzeb klienta.”

Agata Kaczorowska

„Profesjonalizm w każdym calu. Wysoka Jakość wykończenia, estetyka wnętrz i wszystkich elementów. Życzę kolejnych udanych inwestycji.”

Maryla Wójcik

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych:

2 + 11 =